Про нас

Ми разом працюємо над створенням ефективної продовольчої системи на всіх стадіях глобального виробничо-збутового ланцюга.


Фермер оглядає солодкий перець у гідропонній теплиці

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ компанії DowDuPont – це єдина у світі велика науково-дослідницька компанія, що займається виключно сільським господарством. Об’єднавши колосальні ресурси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences, ми змогли зібрати команду з найбільших світил сільгоспнауки, які використовують досвід понад двох століть досліджень для покращення життя виробників і споживачів сільськогосподарської продукції.

Робітник ферми йде через поле з високими рослинами

Надійний партнер для фермерів

Фермери перебувають на передовій боротьби за врожай. Саме вони воюють із вітрами та посухою, шкідниками та хворобами за кожну зернину, і саме вони постачають до нашого столу яскраві соковиті овочі та фрукти. Але, звісно, для успіху фермерам потрібна підтримка: якісне насіння, ефективні продукти для захисту рослин та інші рішення, які щонайточніше відповідають їхнім потребам. І тут ми завжди готові підставити плече. Ми уважно прислухаємося до фермерів і ретельно досліджуємо їхні проблеми, а потім разом знаходимо рішення, які дійсно працюють. 

Наш головний пріоритет – це успіх фермерів, адже саме ці люди годують усю планету.

Теплиця на світанку

Новий підхід до розробки технологій

Ідеї – це вільні птахи, які не живуть у клітках однієї вузької галузі, сектора чи технології. Саме тому ми практикуємо в дослідженнях відкритий підхід і надихаємося найрізноманітнішими думками, ідеями та рішеннями. А передові уми людства, які працюють на найкращому обладнанні, утілюють ці ідеї в реальність у формі революційних екологічних сільськогосподарських рішень. 

Процес відкриття, розробки та комерціалізації продукту

Шлях від відкриття молекули чи властивості речовини до виходу препарату дуже довгий, і випуск новинки – це лише його середина. Адже після випуску науково-дослідний відділ Corteva Agriscience™ продовжує експериментувати з різними формулами та комбінувати препарат з іншими розробками, щоб знайти найефективніше рішення проблем фермерів.

Glass jars containing crop samples in a laboratory

"Інновації – це не розкіш, а необхідність".

Джим Коллінз (Jim Collins),

Головний операційний директор компанії Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу компанії DowDuPont

Робітниця ферми стоїть під яскравим сонцем серед високих зелених рослин

ДАЛІ
Ми вирішуємо складні проблеми, які заважають вам отримувати максимальний врожай.