Press Release •  12.09.2023

Corteva Agriscience інвестує в технології боротьби з підробками

Something went wrong. Please try again later...
AntiCounterfeit  

Технологія захисту бренду допомагає ідентифікувати підроблені засоби захисту рослин

Corteva Agriscience впроваджує нову технологію в Європі, щоб допомогти захистити фермерів, навколишнє середовище та економіку від небезпеки, яку несуть підроблені засоби захисту рослин.

Захисні етикетки розміщуються на гербіцидах у Болгарії, Угорщині, Казахстані, Польщі, Сербії, Туреччині та Україні, а в найближчі роки інші країни також зможуть скористатися перевагами від цієї технології.

В Україні цього року наклейку з унікальним QR-кодом отримали такі гербіциди як Белкар®, Старане® Преміум, Паллас™, а також Слаш™ та Геліантекс™ на основі молекули Arylex™ Active. Крім того, низка інших препаратів надійде до України з новою системою захисту вже починаючи з січня 2024.

Скануючи QR-код за допомогою програми Scan4Check, фермери можуть перевірити оригінальність продукту та отримати впевненість у його справжності.

Жан-Філіпп Ріффа, керівник відділу маркетингу Corteva Agriscience у регіоні EMEA, сказав: «Ми в Corteva Agriscience наполегливо працюємо над протидією торгівлі підробленими засобами захисту рослин, однією з провідних організованих злочинних діяльностей у світі. Оригінальні засоби захисту рослин підлягають суворому тестуванню та регулюванню, щоб переконатися у безпечності для фермерів і навколишнього середовища, натомість підроблені продукти взагалі не перевіряються і можуть бути дуже шкідливими. Вони не тільки заважають інноваціям, вони також є серйозною небезпекою для здоров’я людей, біорізноманіття та самого життя фермерів загалом.

Наклейки з QR-кодом забезпечують простий і безпечний спосіб для фермерів легко переконатися, що вони справді отримують технології та інновації, які пропонує в своїх продуктах Corteva Agriscience. Позитивна автентифікація може запевнити фермерів, що продукти, які вони використовують, безпечні та не завдадуть шкоди дикій природі чи навколишньому середовищу».

Офіс інтелектуальної власності ЄС оцінює, що незаконні пестициди зараз становлять 14% європейського ринку, а Організація економічного співробітництва та розвитку оцінює глобальні доходи, пов’язані з торгівлею, в межах 6-10 мільярдів доларів.