Наші цінності

Наша мета – збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь. І наші переконання виступають на цьому шляху нашим моральним орієнтиром.


Покупці в супермаркеті біля полиць із широким вибором яблук

ЗБАГАЧУВАТИ ЖИТТЯ

Ми прагнемо плекати землю й допомагати людям жити краще. Як прогресивна передова компанія ми турбуємося в першу чергу про благо суспільства.

Робітник ферми посеред широкого пшеничного поля

ДІЯТИ ГІДНО ТА ВПЕВНЕНО

Ми лідери галузі та гордо приймаємо будь-які виклики, адже саме ми рухаємо сільське господарство вперед.

Робітниця ферми оглядає рапс і робить нотатки на дошці-планшеті

БУТИ ДОПИТЛИВИМИ

Ми невпинно працюємо над новими технологіями. Ми ніколи не зупиняємося на шляху до нашої мети – рішень, які вдосталь забезпечать людство якісними продуктами харчування зараз і в майбутньому.

Науковці та фермери в теплиці

СТВОРЮВАТИ РАЗОМ

Спільна робота – це запорука успішного розвитку. У нашій компанії люди різного походження та переконань разом ідуть до єдиної мети, будуючи єдину компанію та покращуючи світову продовольчу систему

Робітник ферми в кепці та клітчастій сорочці посеред поля

БУТИ ДОБРОПОРЯДНИМИ

Ми завжди робимо те, що правильно. Будучи лідером на ринку, ми дотримуємося високих етичних стандартів, ведемо наш бізнес прозоро та безпечно.

Фермер у тракторі з електронними дисплеями

"Важко працювати одному. Мене оточують багато порядних людей, які допомагають розвивати моє господарство. Мій регіональний представник вже давно став частиною моєї команди".

Фермер

Науковець у білій формі оглядає рослину

"Ефективний захист рослин неможливий без розробки новітніх продуктів. Яскравий приклад цього – новітній натуральний інсектицид Спіносад і його напівсинтетичне похідне наступного покоління – Спінеторам. Завдяки поєднанню сприятливих екологічних характеристик та високій ефективності у боротьбі з шкідниками, ці препарати на сьогодні залишаються унікальними для сільського господарства".

Науковий співробітник Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу компанії DowDuPont

Робітник ферми оглядає фрукти в теплиці

"Новітні технології дозволили нам значно збільшити обсяги виробництва продукції. За останні п’ять років урожайність усіх наших культур значно виросла, і я думаю, що нові технології й надалі залишаться тим основним фактором, який допомагатиме нам розвиватися та процвітати".

Фермер

Ряди кукурудзи на полі

ДАЛІ
Corteva Agriscience™ працює для тих, хто виробляє, та тих, хто споживає сільськогосподарську продукцію та прагне відродити нашу сільськогосподарську екосистему, підтримуючи фермерів та їх партнерів та клієнтів по всьому світу.